سرپرست دانشگاه آزاد کازرون: حرمت استاد و شاگردی در هر جامعه‌ای باید حفظ شود
Posted on اردیبهشت 17, 1398 10:55
جمال‌الدین الوانی صبح امروز به همراه معاونان در دانشکده‌های علوم تجربی، علوم انسانی، فنی و مهندسی، دانشکده دامپزشکی، دانشکده پزشکی، مامایی، پرستاری، بهداشت عمومی و علوم آزمایشگاهی در محل کلاس‌های درس و در جمع دانشجویان حاضر شد و  با اهدای شاخه‌ گل به استادان از مقام ارزشمند آنان تجلیل کرد
سرپرست دانشگاه آزاد کازرون: حرمت استاد و شاگردی در هر جامعه‌ای باید حفظ شود

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: دانشجویان فهیم باید حرمت و قداست استادی و شاگردی را در هر جامعه‌ای و زمانی حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، جمال‌الدین الوانی صبح امروز به همراه معاونان در دانشکده‌های علوم تجربی، علوم انسانی، فنی و مهندسی، دانشکده دامپزشکی، دانشکده پزشکی، مامایی، پرستاری، بهداشت عمومی و علوم آزمایشگاهی در محل کلاس‌های درس و در جمع دانشجویان حاضر شد و  با اهدای شاخه‌ گل به استادان از مقام ارزشمند آنان تجلیل کرد.

وی در این آیین اظهار کرد: قدردانی از مقام استاد به معنی قدردانی از علم و آگاهی است و بدون تردید این عمل فرهنگی موجب رشد و پیشرفت یک جامعه و ملت خواهد بود و بخش اعظمی از پیشرفت‌های یک دانشجو حاصل تلاش استاد است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون افزود: از قدیم‌الایام معلم و متعلم در جامعه دارای حریم و حرمت خاصی بوده‌اند و دانشجویان فهیم باید حرمت و قداست استادی و شاگردی را در هر جامعه‌ای و زمانی حفظ کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/