رئیس واحد کازرون اعلام کرد/ثبت نام بدون آزمون در بیش از سی رشته کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در واحد کازرون
Posted on بهمن 07, 1393 13:11

 رئیس واحد کازرون اعلام کرد/ثبت نام بدون آزمون در بیش از سی رشته کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در واحد کازرون


دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برای ترم جاری در بیش از سی رشته کارشناسی پیوسته وناپیوسته در قالب علوم انسانی، علوم پایه، مهندسی کشاورزی و صنایع غذایی و فنی و مهندسی بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر سیاوش شریفی رئیس واحد کازرون با اشاره به توانمندی های موجود در واحدکازرون بیان داشت: این واحد با سابقه طولانی و تجربه بیش ار سی سال آموزش و با داشتن کارگاه ها و آزمایشگاه های متعدد و مجهز و با حضور اساتید برجسته استانی وکشوری در بیش از سی رشته متنوع و متناسب با بازار کار در منطقه از بین دارندگان مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی ،دیپلم نظام قدیم ،رشته های فنی وحرفه ای وکاردانش دانشجو می پذیرد.

رئیس واحد کازرون گفت: امسال رشته شیمی دارویی در این واحدراه اندازی شده است ،علاقمندان می توانندبرای ترم جاری بدون آزمون دراین رشته ثبت نام نمایند.

وی افزود: دانشکده فنی و مهندسی واحد کازرون که برای همه نامی آشنا دارد ودر کنار بازار کار جنوب کشور با داشتن دهها رشته متنوع مهندسی برق با گرایشهای مختلف و عمران بدون کنکورمشغول امر تربیت نیروی فنی است واین یک فرصت استثنایی برای جوانان منطقه است .

رئیس واحد کازرون در پایان گفت: متقاضیان و علاقمندان به تحصیل جهت مشاهده فهرست رشته ها و ثبت نام  بدون آزمون به سایت www.azmoon.org مراجعه  نمایند.