به مناسبت31 خرداد سالروز بسيج اساتيد:اردوي فرهنگي تفريحي بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد كازرون
Posted on خرداد 28, 1393 11:23
       به مناسبت31 خرداد سالروز بسيج اساتيد:اردوي فرهنگي تفريحي بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد كازرون

 به مناسبت 31 خرداد سالروز بسيج اساتيد اردويي تحت عنوان اردوي فرهنگي تفريحي در جوار امام زاده سيدحسين (ع) با حضور جمعي از استادان بسيجي برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا، حجت الاسلام سجاديان مسئول طرح صالحين ناحيه مقاومت بسيج سپاه كازرون بعد از نماز مغرب و عشاء پيرامون دلبستگی بشر  به دنیا گفت: مال و ثروت در صورتي مفيد است كه وسيله اي باشد براي نزديك تر شدن به خداوند وارتقائ دین، نه اينكه باعث رفاه طلبي و خوشگذراني و دوری از خداوند  شود.

سجاديان با اشاره به بعضی از چیز ها که باعث فاصله گرفتن انسان با خدای خویش می گردد،گفت: زندگي كردن خوب است اما دلبستگي به آن مضر است و این وابستگی نه تنها به مال بلكه وجود فرزند و پست ومقام هم ممکن در زندگی باعث غافل شدن از ياد خدا  شویم،

 وی در ادامه افزود :حضرت ابراهيم در روز عيد قربان حضرت اسماعیل را فداي امر خداوند  نمود ما هم باید با دل کندن ازدنیا بتوانیم مال ،ثروت  را دراین مسیر صرف نمائیم  ونمونه بارزاین فداکاری می توان در وجود خانواد معظم شهدا که فرزندان خود را در راه دین فداح  وقربانی کردند مشاهده نمود.

مسئول طرح صالحين سپاه گفت: خداوند به انسان قدرت تعقل داده است و از بين تمام موجودات انسان برتر و كامل تر است و به همين جهت بايد قدرشناس نعمات خداوند باشد .

مسئول طرح صالحين در ادامه تصريح كرد: ارزش و عظمت عيد قربان به خاطر عدم دلبستگي حضرت ابراهيم به فرزند خود در مقابل امر خداوند بوده است.