ورود چهارشنبه ، 7 آبان ، 1399
حداقل
اطلاعیه ها
عنوان اطلاعیهاطلاعیه مهم قابل توجه دانشجویانی که در ترم تابستان انتخاب واحد نموده اند.
شرح

اطلاعیه مهم
قابل توجه دانشجویانی که در ترم تابستان انتخاب واحد نموده اند.
با توجه به اینکه امکان اصلاح دروس حداکثر تا فردا میسر می باشد لطفادر سایت آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی، نام استان فارس را انتخاب و بعد واحد شیراز را انتخاب کنید و در قسمت نام کاربری شماره دانشجویی و پسوورد کد ملی را وارد نمایید  و بعد لیست دروس خود را چک نمایید  و درصورتیکه مغایرتی با انتخاب واحد  و جود داشت یا درسی به اشتباه اخذ شده است تا تاریخ٠٣ /٩٩/٠۶ساعت ١٢ از طریق تماس با مدیر گروه آموزشی با آموزش بخش اعلام نمایید
اداره خدمات آموزشی دانشگاه

 

ثبت ‌نام و انتخاب رشته پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت ‌نام و انتخاب رشته پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته تمدید شد.

ثبت‌نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که پذیرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی است تا روز دوشنبه 7 مهر ماه تمدید شد.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط نسبت به تهیه کارت اعتباری، ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

فایل 
تاریخ1399/06/03 12:00 ق.ظ
بازدید746
دی ان ان