ورود پنجشنبه ، 3 مهر ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 965   |  دفعات بازدید : 332   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

در واحد کازرون صورت گرفت؛ بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس از محل برگزاری امتحانات پایان‌ترم

20 دی, 1398
در واحد کازرون صورت گرفت؛ بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس از محل برگزاری امتحانات پایان‌ترم

در واحد کازرون صورت گرفت؛

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس از محل برگزاری امتحانات پایان‌ترم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به‌صورت سرزده از محل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان در ساختمان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، محمد کاظم پیشقدم دبیر هیئت‌امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس صبح امروز به‌صورت سرزده از محل برگزاری امتحانات پایان ترم  دانشجویان در ساختمان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون بازدید و با تعدادی از دانشجویان و مسئولان برگزاری امتحانات گفتگو کرد.

پیشقدم در این بازدید از مناسب بودن فضا، محل امتحانات و سیستم گرمایشی ابراز رضایت و برای دانشجویان آرزوی موفقیت و از مسئولان و برگزارکنندگان حوزه امتحانات قدردانی کرد.

جمال‌الدین الوانی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کازرون هم گفت: «دقت و سلامت در امتحانات این واحد اولویت دارد و  برای ما سلامت امتحانات بسیار مهم است و کارکنان نیز براساس تجربه، تعهد و امانتداری در برگزاری دقت لازم را دارند

انتهای پیام/۴۰۷۸/

گروه : عمومی  |   امتیاز : Article Rating|  
در واحد کازرون صورت گرفت؛ بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس از محل برگزاری امتحانات پایان‌ترمدر واحد کازرون صورت گرفت؛ بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس از محل برگزاری امتحانات پایان‌ترم
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان