ورود دوشنبه ، 7 مهر ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 897   |  دفعات بازدید : 408   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

الوانی خبر داد/ افزایش ۱۰عضو هیئت علمی به کادر آموزشی پزشکی دانشگاه آزاد کازرون

03 خرداد, 1398

معاون علوم پزشکی دانشگاه ‌آزاد اسلامی استان فارس از افزایش کادر هیئت علمی برای رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون خبر داد.

الوانی خبر داد/ افزایش ۱۰عضو هیئت علمی به کادر آموزشی پزشکی دانشگاه آزاد کازرون

 

الوانی خبر داد:

افزایش ۱۰عضو هیئت علمی به کادر آموزشی پزشکی دانشگاه آزاد کازرون

معاون علوم پزشکی دانشگاه ‌آزاد اسلامی استان فارس از افزایش کادر هیئت علمی برای رشته‌های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، جمال‌الدین الوانی صبح  امروز در نخستین گردهمایی آموزشی  دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون که با همت کمیته  دانشجویی مرکز توسعه مطالعات علوم پزشکی این واحد دانشگاهی برگزار شد با مهم دانستن نقش  رشته‌های علوم پزشکی در جامعه امروزی گفت: تاکنون هر در خواستی که برای پیشرفت و بهبود کیفی آموزش این رشته‌ها از سوی مسئولان و مدیران گروه‌های آموزشی تأیید و  ارائه شده مورد بررسی و اقدام قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به دانشجویان  علوم پزشکی واحد کازرون در سطح بیمارستان‌های مورد قرارداد این دانشگاه، مبلغ ۱۰ درصد به کل قرارداد مربوط اضافه شده تا  دانشجویان بتوانند برای فراگیری آموزش خود از امکانات بیشتری برخوردار باشند و در این زمینه باید نسخه‌ای از آن قرارداد در اختیار استادان مربوط در بیمارستان‌ها قرار گیرد تا حقوق  دانشجویان حفظ شود.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس درباره جذب هیئت علمی این رشته‌ها گفت: تاکنون حدود ۱۰ عضو هیئت علمی در رشته‌های علوم پزشکی واحد کازرون جذب شده و همواره در تلاش هستیم برای بعضی از رشته‌های نیازمند به جذب هیئت علمی از طریق فراخوان سراسری  اقدام کنیم.

سرپرست واحد کازرون با قدردانی از دانشجویان که با شناسایی مسائل و مشکلات صنفی خود  برای رفع آن تلاش دارند، گفت: سعی می‌کنیم دغدغه‌ها و درخواست‌های شما را با کمک هیئت رئیسه دانشگاه بررسی و برطرف کنیم.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون هم در این نشست دانشجویی با اشاره به نقش و جایگاه مدیران گروه‌های آموزشی  برای پیشبرد اهداف دانشگاه و رفع مشکلات آموزشی گفت: مدیران آموزشی دارای اختیارات  و اطلاعات خوبی هستند و می‌توانند در اجرای سرفصل‌‌های آموزشی و رفع دغدغه‌های دانشجویان کمک  زیادی داشته باشند و با توجه به ارتباط و نزدیک بودن این مدیران به دانشجویان و نیز مسئولان دانشگاه قادر هستند بیشترین مشاوره و کمک را  ارائه دهند و دانشجویان  باید از این فرصت استفاده کنند.

مختار مختاری از فعالیت خوب انجمن علمی رشته‌های علوم پزشکی در این واحد دانشگاهی ازجمله انجمن علمی رشته‌های پزشکی، مامایی، پرستاری، بهداشت عمومی و علوم آزمایشگاهی قدردانی کرد و گفت: این انجمن‌ها در زمینه فعالیت‌های علمی  و فراهم آوردن امکانات آموزشی و پژوهشی بسیار هماهنگ بوده و موفق  عمل کرده‌اند.

دبیر کمیته دانشجویی مرکز توسعه مطالعات علوم پزشکی واحد کازرون هم با معرفی اهداف و رسالت کمیته به دانشجویان درباره آموزش نوین علوم پزشکی بیان کرد: امروزه دانشگاه‌های علوم پزشکی مطرح کشور دائماً در حال به نقدکشیدن روش‌های آموزشی، روش‌های ارزیابی و برنامه درسی هستند که استادان و مسئولان دانشگاه‌ها با انعطاف زیادی نقدها را می‌پذیرند و خود را با روش‌های نوین وفق خواهند داد.

محمد بهرامی گفت: یکی از اهداف گردهمایی که امروز در دانشگاه کازرون برگزار شده است، منعطف کردن استادان و ارائه ایده‌های نوآورانه آموزشی از طرف دانشجویان و اجرای آن توسط استادان و مسئولان است و در نتیجه موجب ارتقای کیفی آموزش علوم پزشکی می‌شود و این خود حرکتی است به سمت دانشجومحور شدن دانشگاه و نیز نقش و اهمیت پژوهش در آموزش را دنبال می‌کند.

در ادامه نمایندگان کمیته‌های دانشجویی مشکلات آموزشی مربوط به رشته خود را بیان کردند و سپس مدیر گروه‌های  رشته‌های علوم پزشکی پاسخ‌های لازم را ارائه دادند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/

 

گروه : عمومی  |  
الوانی خبر داد/ افزایش ۱۰عضو هیئت علمی به کادر آموزشی پزشکی دانشگاه آزاد کازرون
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان