ورود دوشنبه ، 7 مهر ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 636   |  دفعات بازدید : 1315   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برپایی محفل انس با قرآن وتجلیل از ممتازان مسابقات قرآن وعترت در واحد کازرون

29 فروردین, 1396
همزمان با اعیاد ماه رجب مراسم جشن و محفل انس با قرآن با هدف تجلیل از 90 نفر از ممتازان قرآنی همراه با برگزاری برنامه های متنوع درسالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد .
برپایی محفل انس با قرآن وتجلیل از ممتازان مسابقات قرآن وعترت در واحد کازرون

 

همزمان با اعیاد ماه رجب مراسم جشن و محفل انس با قرآن با هدف تجلیل از 90 نفر از ممتازان قرآنی همراه با برگزاری برنامه های متنوع درسالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد .

در این مراسم با اهدائ لوح و هدایا از 16نفر استاد و 75 نفردانشجو که در مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش شفاهی و کتبی موفق به کسب رتبه‌های اول تا پنجم این دوره از مسابقات شده بودند از آنان قدردانی به عمل آمد.

حجت الاسلام شفیعی اظهار کرد: اصبغ بن نباته یکی از بزرگمردان و یاران نزدیک، کاتب رازدار امیرالمومنین (ع) بود که با امامشان پیمان بستند که تا سرحد شهادت در خدمت حضرت باشند و امام (ع) نیز آنها را شرط الخمیس نامید.

وی با بیان اینکه سخن گفتن درباره امیرالمومنین (ع) کار آسانی نیست، گفت: حضرت علی (ع) شخصیتی بوده که پیامبراکرم(ص) در وصف او فرموده است اگر دریاها مرکب و درختان قلم شوند و انسان ها نگارشگر و جن‌ها شمارشگر باشند هرگز نتوانند فضائل آن حضرت را بشمارند.

شفیعی افزود: علی (ع) خازن بهشت است و همه کلیدهای بهشت از طرف پیامبر (ص) به ایشان داده شده است و میزان بهشت و جهنم علی (ع) است،این مراسم با سخنرانی پخش کلیپ شهدا،کلیپ به مناسبت روزپدر، اجرای برنامه های طنزخوانی، مولود خوانی و اجرای مسابقه همراه بوده است.

درپایان نیز ازهمکارانی که موفق به کسب رتبه های اول تا پنجم درسطح دانشگاه شده بودند با اهدای لوح و کارت هدیه تجلیل شد..

..

گروه : عمومی  |   امتیاز : Article Rating|  
برپایی محفل انس با قرآن وتجلیل از ممتازان مسابقات قرآن وعترت در واحد کازرون
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان