ورود یکشنبه ، 6 مهر ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 402   |  دفعات بازدید : 1866   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

ویژه بر نامه بزرگداشت حافظ در دانشکده سما واحدکازرون

26 مهر, 1394

همایش گرامیداشت مقام حافظ شیرازی دردانشکده فنی و حرفه ای سما واحد کازرون برگزارگردید .       ویژه بر نامه بزرگداشت حافظ در دانشکده سما واحدکازرون

همایش گرامیداشت مقام حافظ شیرازی دردانشکده فنی و حرفه ای سما واحد کازرون برگزارگردید .

به گزارش خبر گزاری آنا،این همایش با حضور جمع گسترده از دوستداران شعر و ادبیات از ادارات و ارگان های مختلف شهرستان و همچنین کارکنان ،اساتید و دانشجویان دانشکده در سالن اجتماعات سما واحد کازرون بر گزار گردید .

این همایش با اجرای چندین برنامه متنوع آغاز وسپس کاظم دهقانیان فرد از شاعر ان بر جسته شهرستان به عنوان سخنران ویژه همایش در خصوص زندگینامه ، شخصیت ، ابعاد و ویژگیهای حافظ سخنانی را بیان نمود.

در ادامه دو نفر از شاعران  شهرستان برزویی و خانم جمشیدزاده اشعار خود را قرائت نمودند ومورد استقبال حاضرین قرار گرفتند .

در حاشیه این مراسم مهندس ایوب بازیاری رئیس دانشکده سماواحد کازرون به خبر نگار خبر گزاری آنا،گفت:حافظ شیرازی افتخار اسلام است و متعلق به ملتهای دنیا است وشاعری جهانی هست که ازقرن هشتم تا کنون زنده است وزنده خواهد ماند.

رئیس دانشکده سما واحدکازرون افزود:حافظ نه تنها در متون ادبیات فارسی وشعر، بلکه مسلط به فلسفه وکلام هم بوده است واز حافضان برجسته قرآن کریم بشمار می رفت.

بازیاری گفت :به احترام مقام شامخ این شاعربزرگ ایرانی همه ساله در دانشکده سما واحد کازرون همایش با شکوهی در راستای وی بر گزارمی گردد.     

 درپایان نیز به میهمانان این مراسم تندیس و لوح مخصوص همایش اهدا گردید و همچنین از مهندس بازیاری رئیس دانشکده سما با اهدا لوح ویژه قدردانی بعمل آمد .

 

 


گروه : عمومی  |  
       ویژه بر نامه بزرگداشت حافظ در دانشکده سما واحدکازرون       ویژه بر نامه بزرگداشت حافظ در دانشکده سما واحدکازرون
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان