ورود ﺳﻪشنبه ، 14 مرداد ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 379   |  دفعات بازدید : 3214   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

ثبت‌نام بدون آزمون در رشته‌های کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته واحد کازرون

08 شهریور, 1394

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: دانشگاه ‏آزاد اسلامی واحد کازرون در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ازمتقاضیان رشته‌های فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه وکشاورزی بدون کنکور ثبت‎نام به عمل می‎آورد.


ثبت‌نام بدون آزمون در رشته‌های کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته واحد کازرون

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: دانشگاه ‏آزاد اسلامی واحد کازرون در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ازمتقاضیان رشته‌های فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه وکشاورزی بدون کنکور ثبتنام به عمل میآورد.

دکتر مختار مختاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهارکرد: واحد کازرون اکنون دارای 6500 دانشجو و تعداد 75 رشته در قالب 6 دانشکده مصوب در مقاطع تحصیلی مختلف فعالیت دارد.

وی تصریح کرد: تنوع رشتهها در این واحد دانشگاهی فعالیت استادان مجرب با مرتبه علمی بالا و امکانات عملی پژوهشی، آزمایشگاهی، کارگاهی مناسب با هدف آموزش بهتر دانشجویان این واحد دانشگاهی را یه یک واحد متمایز و پرمتقاضی برای علاقهمندان به تحصیل در دانشگاه تبدیل کرده است.

مختاری با توجه به توانمندی واحد کازرون افزود: این واحد یکی از باسابقهترین واحدهای دانشگاهی کشور است و با تجربه کافی و داشتن رشتههای جدید و متنوع و با درنظر گرفتن نیاز بازار کار منطقه بدون آزمون از متقاضیان خواست برای ثبتنام به www azmoon.org مراجعه و ثبت‌نام کنند.

وی اظهار کرد: در بسیاری از رشتههای مقطع کارشناسی در این واحد در چند سال اخیر با اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مقاطع کارشناسی ارشد این رشتهها نیز ایجاد شده است و زمینه ورود به دوره‌های تحصیلات تکمیلی نیز برای این دانشجویان عزیز فراهم شده است.

معاون آموزشی واحد کازرون گفت: این واحد دانشگاهی در رشتههای زیرگروه پزشکی شامل دکترای عمومی پزشکی، پرستاری، مامایی، بهداشت عمومی، علوم آزمایشگاهی و نیز دکتری حرفهای دامپزشکی نیز از طریق آزمون سراسری دانشجو میپذیرد.

این استاد دانشگاه اظهار کرد: بیمارستان آموزشی امامعلی(ع) به عنوان تنها بیمارستان آموزشی دانشگاهآزاد اسلامی در استان فارس به شمار می‌رود که به آموزش بالینی دانشجویان زیرگروه پزشکی کمک خواهد کرد و آینده نزدیک در زمینه بهداشت، درمان و سلامت خدمات ارزنده‌ای ارائه خواهد کرد.


گروه : عمومی  |   امتیاز : Article Rating|  
ثبت‌نام بدون آزمون در رشته‌های کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته واحد کازرون
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

دی ان ان