ورود شنبه ، 14 تیر ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 239   |  دفعات بازدید : 1934   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

تشكيل جلسه عفاف و حجاب درسالن کنفرانس دانشگاه

29 تیر, 1393
     تشكيل جلسه عفاف و حجاب درسالن کنفرانس دانشگاه

جلسه ای با حضور هيأت رئيسه، مديران، مسئولان و كارشناسان فرهنگي  معضل بدحجابي و ایجاد راهکارهای پیشگیری ازآن در سالن كنفرانس دانشگاه آزاد اسلامي واحد كازرون بر گزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا،رئيس واحد كازرون ضمن اعلام حمايت خود از بخشنامه  فرهنگی حجاب وعفاف ابلاغي از سوي سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: مسئله بدحجابي در جامعه يك معضل فرهنگي است و تنها از طريق ایجاد زيرساختهاي فرهنگي قابل پيشگيري است و كارهاي ضربتي و مقطعي جوابگوی مشكلات که ناشی ازضعف فرهنگی بوجود آمده نمی تواند باشد.

رئيس واحد كازرون با اشاره به نفوذ و گسترش پديده بدحجابي در كل جامعه اظهار داشت: متأسفانه قشري از مردم جامعه تحت تأثير رسانه هاي تبليغاتي غرب و الگوپذيري از آنها با پوشش هاي زنده اين فرهنگ را ترويج مي دهند و باعث نگراني افراد جامعه به ويژه بزرگان ديني ما شده اند.

شريفي در ادامه تصريح كرد: با توجه به اينكه دانشگاه آزاد اسلامي واحد كازرون تاكنون از حجاب برتر يعني چادر برخوردار است؛ اما نحوه پوشش چادراز طرف تعداد اندکی از آنها برای ما قابل قبول نمي باشد و از تمامي حوزه هاي مختلف دانشگاه مي خواهم در راستاي امر به معروف با رعايت موازين و شئونات اسلامي به افراد بدحجاب تذكرلازم داده شود.

در ادامه اين جلسه معاونين، مديران و كارشناسان نقطه نظرات خود را مطرح و ارائه و با پيشنهادات مختلف در جهت كم كردن معضل بدحجابي خواهان برگزاري جلسات متعدد و ايجاد كارگروه و كارگاه هاي مختلف جهتآسیب شناسی ، بسترسازي و زيرساخت هاي لازمو همچنین افزايش سمينارها و جلسات تخصصي در باب حجاب و عفاف در سطح واحد شدند.

گروه : عمومی  |  
     تشكيل جلسه عفاف و حجاب درسالن کنفرانس دانشگاه
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام

ایمیل

وب سایت

دی ان ان