ورود دوشنبه ، 31 شهریور ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 192   |  دفعات بازدید : 2078   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر کریم زارع خبر داد/تجهیز بیمارستان 96تختخوابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در آینده نزدیک

24 اسفند, 1392
دکتر کریم زارع خبر داد/تجهیز بیمارستان 96تختخوابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در آینده نزدیک

 

دکتر کریم زارغ نماینده تام الا اختیار ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی و تجهیز کامل بیمارستان آموزشی96  تختخوا بی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون در سال آینده خبر داد.

به گزارش خبر نگار خبر گزاری آنا ، کریم زارع دردومین روز از نخستین یادواره علامه دوانی که در دانشگاه آزاد اسلامی اواحد کازرون برگزار شد، در سخنانی به ابعاد شخصیتی علامه دوانی پرداخت و اظهار داشت: این عالم ربانی مانند حضرت امام(ره) جهانی فکر می‌کرد به طوری که این دیدگاه در آثار این مرد بزرگ نمایان است.

وی افزود: علامه دوانی به خصایص ویژه‌ای آراسته بود که می‌توان از آن به عنوان منشور دانایی یاد کرد که هر کدام از حرف‌های آن از شأن و بیان منزلت این عالم ربانی حکایت دارد.

نماینده تأم‌الاختیار دانشگاه‌های آزاد اسلامی فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: موحد بودن، مردم‌داری مقصدمحوری، نیایش و نوع‌دوستی، شجاعت در بیان مطالب، ایجاد وحدت میان حوزه و دانشگاه، راستی، دوراندیشی، اصلاح دل و یادگیری از خداوند متعال و بزرگان دین از عناوین مهم منشور دانایی استاد علامه دوانی بود.

زارع تصریح کرد: امروزه تکلیف داریم که یک مرکز یادگیری و یا کتابخانه درخور به‌نام این عالم ربانی جهان تشییع بنا کنیم تا تمام کتاب‌های وی در این کتابخانه جمع‌آوری و مورد استفاده نسل جوان و طالبان علم و معرفت قرار گیرد.

نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در این همایش اعلام کرد: ریاست عالیه دانشگاه درخصوص تجهیز بیمارستان 96تختخوابی این واحد دانشگاهی قول مساعد داده است ودر آینده نزدیک تجهیز وراه اندازی خواهد شد .

 وی با بیان اینکه روند پیشرفت بیمارستان آموزشی این دانشگاه بسیار خوب بوده گفت: طی بازدیدی

که از قسمتهای مختلف بیمارستان داشته ام بسیا رضایت بخش ودر استانه تجهیز وراه اندازی می باشد.

 

گروه : عمومی  |   امتیاز : Article Rating|  
دکتر کریم زارع خبر داد/تجهیز بیمارستان 96تختخوابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در آینده نزدیکدکتر کریم زارع خبر داد/تجهیز بیمارستان 96تختخوابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در آینده نزدیک
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان