ورود چهارشنبه ، 7 آبان ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 299   |  دفعات بازدید : 2029   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

گرامیداشت سالرروز رحلت پیامبر گرامی اسلام در واحد کازرون

01 دی, 1393

گرامیداشت سالرروز رحلت پیامبر گرامی اسلام در واحد کازرون

مراسم عزاداری و نوحهخوانی به مناسبت سالروز رحلت جانسوز پیامبررحمت حضرت محمد(ص) و شهادت مطهر عصمت و رأفت حضرت امامحسنمجتبی(ع) در مسجد امامعلی(ع) واحد کازرون برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا: بعد از نماز ظهر و عصر با حضور نمازگزاران در مسجد امامعلی(ع) دانشگاهآزاداسلامی کازرون برگزار شد. حجتالاسلام بینا رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد کازرون آنا، درباره سیره سیاسی پیامبر اکرم(ص) و ائمه معصومین علیهم السلام اظهار کرد: عمده‌ترین و بارزترین نکته در زندگی اجتماعی و حضور این بزرگان، عملکرد اخلاقی آنها بوده است. آنچه در سیره سیاسی پیامبر و امامان معصوم مشهود است، همواره همگونی اخلاق در کنار سیاست است.

وی با بیان اینکه پیامبر گرامی اسلام برای کامل کردن دین خدا تکلیف داشت ، گفت :اهداف پیامبران در دوران مختلف تاریخ که موفق به اجرای کامل دین خدا در سراسر دنیا نبودندتوسط خاتم انبیا کامل شد.

رئیس دفرت فرهنگ اسلامی واحد کازرون در ادامه گفتا: حضرت امام حسن (ع) دارای کرامات و سخاوات ویژهای بود و  به کریم اهل بیت معروف بود.

وی افزود امام حسنمجتبی(ع) از شجاعت خاصی برخوردار بود و اگر صلح اماحسن نبود واقع کربلا و پیروزی خون بر شمشیر در کربلا اتفاق نمیافتاد  و صلح امام حسن مصلحت زمان بود که آن حضرت با آیندهنگری و آگاهی کامل آن را انجام داد.


گروه : عمومی  |  
گرامیداشت سالرروز رحلت پیامبر گرامی اسلام در واحد کازرون
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان