ورود چهارشنبه ، 1 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 3018   |  دفعات بازدید : 33   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

پورقربان در کازرون: بسیج اساتید توانایی رهبری جامعه علمی و سایر اقشار را دارد

29 بهمن, 1399

معاون بازرسی و تعالی مدیران بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: بسیج اساتید دارای بن‌مایه‌های فراوانی از جمله فکری، علمی و فرهنگی است و توانایی رهبری جامعه علمی و سایر اقشار را دارد.

پورقربان در کازرون: بسیج اساتید توانایی رهبری جامعه علمی و سایر اقشار را دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، محمد پورقربان در نشستی با دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون، کانون بسیج واحد کازرون را یکی از کانون‌های فعال در کشور دانست و گفت: موفقیت‌های چشمگیر این دانشگاه به‌دلیل ایجاد فضای همدلی و تعامل بین مدیریت و بخش‌های مختلف ازجمله معاونت فرهنگی و کانون بسیج اساتید است.

وی از بسیج به عنوان بازوی توانمند انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: بسیج در عرصه‌های مختلف نقش رهبری را ایفا می‌کند و بسیج اساتید نیز در این راستا دارای بن‌مایه‌های فراوانی از جمله فکری، علمی و فرهنگی است که توانایی رهبری جامعه علمی و سایر اقشار را دارد.

معاون بازرسی و تعالی مدیران بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با مهم خواندن همدلی و ایجاد تفاهم میان بسیج و مدیریت واحد کازرون بیان کرد: بسیج اساتید باید به‌منظور پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی با مدیریت تعامل داشته باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون نیز مطرح کرد: موفقیت‌های اخیر این دانشگاه حاصل تلاش کارکنان، استادان، معاونت و کانون‌های فرهنگی، بسیج دانشجویی و اساتید است.

محمدرضا دالوند بیان کرد: فعالیت‌های حوزه فرهنگی به‌ویژه بسیج اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون بر کسی پوشیده نیست.

 علی‌اکبر عارف معاون فرهنگی واحد کازرون هم با تشریح فعالیت و عملکرد حوزه فرهنگی و بسیج اساتید دانشگاه توضیحاتی ارائه و اظهار کرد که فضای مدیریتی واحد کازرون مطلوب است و تعامل بین بخش‌های مختلف با حوزه مدیریت در جریان بوده و نتیجه موفقیت‌های حوزه فرهنگی و دیگر حوزه‌ها به‌دلیل ایجاد همین فضای همدلی و تفاهم است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

گروه : عمومی  |  
پورقربان در کازرون: بسیج اساتید توانایی رهبری جامعه علمی و سایر اقشار را دارد
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان