ورود دوشنبه ، 18 اسفند ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 413   |  دفعات بازدید : 2212   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

نشست اعضای هیأت‎علمی با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

27 آبان, 1394
 سرپرست واحد کازرون با اشاره به تاریخچه درخشان کازرون گفت: شهرستان کازرون با پیشینه تاریخی کهن درتاریخ انقلاب جزء یازده شهرحکومت نظامی بوده است و در جنگ تحمیلی با اهداء 1100 شهید از دارای عزت وافتخاربزرگی است.
نشست اعضای هیأت‎علمی با  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

به گزارش خبرنگارخبرگزاری آنا: سرپرست واحد کازرون با اشاره به تاریخچه درخشان کازرون گفت: شهرستان کازرون با پیشینه تاریخی کهن درتاریخ انقلاب جزء یازده شهرحکومت نظامی بوده است و در جنگ تحمیلی با اهداء 1100 شهید از دارای عزت وافتخاربزرگی است.

خاتمساز اظهارکرد: دانشگاهازاداسلامی واحد کازرون ریشه درعمق شهرستانی چون کازرون دارد که دارای تمدن تاریخی و شناسنامه مذهبی روشنی است. و این فرهنگ کازرون موجب توسعه و استحکام مراکزعلمی و فرهنگی این دیارگردیده است .

سرپرست واحد کازرون: با ارائه گزارش از وضعیت مالی دانشگاه خواهان همکاری و همفکری همکاران هیأتعلمی درجهت راهاندازی گروههای اقتصادی و مشارکت در شرکتهای دانش بنیاد شدند.

وی افزود: مشکلات این واحد بسیارزیاد است اما وجود شما هم برایم پتانسیل بالایی دارد ،گرچه  به لحاظ مدیریتی حل مشکل بعهده مدیریت دانشگاه است اما به لحاظ اخلاقی وظیفه تمام همکاران است تا ما را یاری دهند و بتوانیم با کمک شما دانشگاه را به جایگاه واقعی خودش برسانیم.

دکترخاتمساز بیان داشت: باید بین ما ایجاد انگیزه و نشاط بیشتری باشد و اگر انگیزه نباشد هیچ حرکت مثبتی درکارانجام نمیگیرد ما وظیفه داریم درتک تک دانشجویان ایجاد انگیزه کنیم تا دانشجویان نسبت به دانشگاه احساس مسئولیت بیشتر داشته باشند.

سرپرست واحد کازرون گفت: نباید هویت شخصی بر هویت اجتماعی ما غلبه کند و اگر خواستههای شخصی ما بر ضرورت های دانشگاه اولویت پیدا کند موجب عقب افتادگی سیستم میشود و ما باید احساس کنیم همگی داخل یک قایق هستیم و اگرقایق طوفان زده شود همه غرق و نابود میشویم باید تلاش کنیم قایق دانشگاه به سمت ساحل هدایت شود.

 وی افزود:خیلی از شخصیتهای علمی و مدیریتی کشور ازهمین واحد دانشگاهی رشد کردهاند و ضربالمثلی هست که وقتی قطاری درحال حرکت است به طرف آن سنگ پرتاپ میکنند نه قطاری که ایستاده باشد ،امیدوارم با تلاش و همکاری شما آنچه عقب  هستیم بتوانیم  جبران کنیم .  

 سرپرست واحد کازرون گفت: باید بین ما ایجاد انگیزه و نشاط بیشتری باشد و اگر انگیزه نباشد هیچ حرکت مثبتی درکار انجام نمی‎گیرد ما وظیفه داریم در تک تک دانشجویان ایجاد انگیزه کنیم تا دانشجویان نسبت به دانشگاه احساس مسئولیتبیشتری داشته باشند. .

 

در ادامه جلسه به صورت پرسش و پاسخ ادامه یافت واستادان سؤالات ، پیشنهادات و انتقادات خود را ارائه نمودند وخواهان ارتباط بیشتر با ریاست دانشگاه شدند.

در پایان جلسه از تعداد 15 نفر از اساتید ممتاز قرآنی که در بیستمین دوره از مسابقات سراسری قرآن و عترت حائز کسب مقامهای برتر بودهاند تجلیل و با اهداء لوح و هدیه ازآنان تقدیر بعمل آمد.

گروه : عمومی  |   امتیاز : Article Rating|  
نشست اعضای هیأت‎علمی با  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازروننشست اعضای هیأت‎علمی با  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان