ورود جمعه ، 2 آبان ، 1399
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 837   |  دفعات بازدید : 621   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

مرحمتی‌زاده مطرح کرد/صرفه‌جویی در هزینه‌های دانشگاه آزاد کازرون با همکاری حوزه پژوهش

06 دی, 1397

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: حوزه پژوهشی از طریق تلاش بیشتر و مدیریت بهتر هزینه‌ها را با بهره‌گیری از روش صرفه‌جویی کنترل و مدیریت می‌کند.

  مرحمتی‌زاده مطرح کرد/صرفه‌جویی در هزینه‌های دانشگاه آزاد کازرون با همکاری حوزه پژوهش

 

/:

صرفه‌جویی در هزینه‌های دانشگاه آزاد کازرون با همکاری حوزه پژوهش

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون گفت: حوزه پژوهشی از طریق تلاش بیشتر و مدیریت بهتر هزینه‌ها را با بهره‌گیری از روش صرفه‌جویی کنترل و مدیریت می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، محمدحسین مرحمتی‌زاده ظهر امروز در مراسم تجلیل از پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با بیان اینکه صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمکی به امر درآمدزایی است گفت: حوزه پژوهشی واحد کازرون تا جایی که آسیب به کیفیت علمی پژوهشی و سطح آموزش وارد نشود، از طریق تلاش بیشتر و مدیریت بهتر هزینه‌ها را با بهره‌گیری از روش صرفه‌جویی کنترل و مدیریت می‌کند.

وی با قدردانی از کارکنان حوزه پژوهش و فناوری افزود: با وجود اینکه تعداد زیادی از کارکنان باتجربه حوزه پژوهشی در چهار سال گذشته بازنشسته و این حوزه را ترک کرده‌اند و کارکنان و تکنسین‌های فعلی تقریباً به نصف کاهش‌یافته است و امروز این حوزه با حجم بالای دو برابری کار و مراجعه‌کننده‌های زیاد مواجه شده است؛ اما همکاران ما با عشق و علاقه کارها را به‌خوبی و با کیفیت بالا انجام می‌دهند و این تلاش‌ها جای قدردانی دارد.

آمنه خوشوقتی مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون نیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های پژوهشی گفت: گرامیداشت هفته پژوهش در این واحد دانشگاهی با همکاری انجمن‌های علمی دانشکده‌ها، اعضای باشگاه پژوهشگران جوان، انجمن علمی گروه پرستاری، بهداشت عمومی، علوم آزمایشگاهی، دامپزشکی و صنایع غذایی که با ایجاد غرفه و پنل‌های تخصصی و برگزاری کارگاه‌های تخصصی در مدت یک هفته حضور فعال و تلاش داشته‌اند.

به گزارش آنا، در این مراسم از پژوهشگر برتر استانی و دانشگاهی در گروه‌های مختلف، اعضای شورای پژوهشی، پیشکسوتان پژوهشی و کارکنان حوزه پژوهشی با اهدای لوح و هدایایی قدردانی شد.


انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲

 

گروه : عمومی  |  
  مرحمتی‌زاده مطرح کرد/صرفه‌جویی در هزینه‌های دانشگاه آزاد کازرون با همکاری حوزه پژوهش  مرحمتی‌زاده مطرح کرد/صرفه‌جویی در هزینه‌های دانشگاه آزاد کازرون با همکاری حوزه پژوهش  مرحمتی‌زاده مطرح کرد/صرفه‌جویی در هزینه‌های دانشگاه آزاد کازرون با همکاری حوزه پژوهش  مرحمتی‌زاده مطرح کرد/صرفه‌جویی در هزینه‌های دانشگاه آزاد کازرون با همکاری حوزه پژوهش  مرحمتی‌زاده مطرح کرد/صرفه‌جویی در هزینه‌های دانشگاه آزاد کازرون با همکاری حوزه پژوهش
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان