ورود چهارشنبه ، 1 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 2017   |  دفعات بازدید : 42   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دانشگاه همراه با انقلاب/۱۴۷عارف تأکید کرد؛ لزوم تبیین نقاط قوت‌ انقلاب و ایجاد امیدواری در آحاد مردم

22 بهمن, 1399

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون بیان کرد: بعد از گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی نقاط قوت زیادی ایجادشده که همه موظفیم به تبیین نقاط قوت‌ بپردازیم تا توده مردم به آینده انقلاب امیدوار خوش‌بین باشند.

دانشگاه همراه با انقلاب/۱۴۷عارف تأکید کرد؛ لزوم تبیین نقاط قوت‌ انقلاب و ایجاد امیدواری در آحاد مردم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کارزون، علی‌اکبر عارف در همایش بزرگ پیاده‌روی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون به مناسبت چهل‌و‌دومین سالگرد پیروزی انقلاب با گرامیداشت این پیروزی باشکوه در سال ۵۷ از برگزاری برنامه‌های متنوع در دوران کرونا و حضور سرپرست و کارکنان این واحد دانشگاهی در این برنامه‌ها قدردانی کرد.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷ به رهبری حضرت امام‌خمینی (ره) بدون دخالت کشورهای دیگر و با تکیه‌ بر ایمان و امید به خداوند بزرگ و خواست و اراده توده مردم به پیروزی رسید.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با بیان سه عامل مهم از عوامل تأثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و بقای آن برشمرد و افزود: نقش رهبری، ایمان و اتحاد همراه با همدلی و وحدت امت اسلامی از عواملی بود که منجر به پیروزی سال ۵۷ شد.

عارف ادامه داد: ایمان و باور قلبی توده مردم به خدای متعال و وحدت کلمه و اتحاد رمز پیروزی و بقای این دست‌آورد عظیم الهی  است که در گام دوم انقلاب با هدایت رهبری فرزانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: همه ما باید دین خود را به دستاوردهای انقلاب ادا کنیم، دانشگاه آزاد اسلامی هم یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و ما باید با دانشجویان و مراجعان به‌گونه‌ای رفتار کنیم تا مردم به این نظام امیدوار باشند و خدای ناخواسته ضعف‌ها، کاستی‌ها و کم‌کاری‌های ما را به گردن انقلاب نیندازند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون اضافه کرد: بعد از گذشت بیش از ۴۰ سال نقاط قوت زیادی ایجادشده و البته ممکن است ضعف هم وجود داشته باشد و ضعف‌ها نباید به لحاظ بزرگنمایی و چشمگیر بودن در نظرگاه افراد جلوه‌گر شود، بلکه همه ما موظفیم به تبیین قوت‌ها بپردازیم تا توده مردم به آینده انقلاب امیدوار خوش‌بین باشند.

مسئول پایگاه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون هم با گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: این همایش با رعایت نکات بهداشتی و باهدف ایجاد فضای شور و نشاط و تأمین سلامت کارکنان این واحد صورت گرفت و امیدواریم که این امر به‌منظور تقویت روحیه و سلامت جسمی همکاران  تداوم داشته باشد.

محمدرضا یزدانی در تشریح اجرای برنامه‌های  متنوع در این ایام افزود: بسیج کارکنان این واحد دانشگاهی امسال در همین راستا با همکاری اداره تربیت‌بدنی دانشگاه به برگزاری چند برنامه پرشور و نشاط میان همکاران ازجمله اجرای مسابقه پرتاب دارت میان همکاران همراه با اهدای جوایز نقدی به چند نفراز برندگان، برگزاری جشن میلاد حضرت صدیقه کبری(س)، همراه با مراسم شعرخوانی و توزیع شیرینی کرد.

در پایان این مراسم پیاده‌روی، حاضران به همراه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در جوار گلزار شهدای گمنام این دانشگاه حضور یافتند و با ادای احترام به شهدا به‌ قید قرعه به تعدادی از شرکت‌کنندگان هدیه نقدی اهدا شد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/

گروه : عمومی  |  
دانشگاه همراه با انقلاب/۱۴۷عارف تأکید کرد؛ لزوم تبیین نقاط قوت‌ انقلاب و ایجاد امیدواری در آحاد مردمدانشگاه همراه با انقلاب/۱۴۷عارف تأکید کرد؛ لزوم تبیین نقاط قوت‌ انقلاب و ایجاد امیدواری در آحاد مردمدانشگاه همراه با انقلاب/۱۴۷عارف تأکید کرد؛ لزوم تبیین نقاط قوت‌ انقلاب و ایجاد امیدواری در آحاد مردمدانشگاه همراه با انقلاب/۱۴۷عارف تأکید کرد؛ لزوم تبیین نقاط قوت‌ انقلاب و ایجاد امیدواری در آحاد مردمدانشگاه همراه با انقلاب/۱۴۷عارف تأکید کرد؛ لزوم تبیین نقاط قوت‌ انقلاب و ایجاد امیدواری در آحاد مردمدانشگاه همراه با انقلاب/۱۴۷عارف تأکید کرد؛ لزوم تبیین نقاط قوت‌ انقلاب و ایجاد امیدواری در آحاد مردمدانشگاه همراه با انقلاب/۱۴۷عارف تأکید کرد؛ لزوم تبیین نقاط قوت‌ انقلاب و ایجاد امیدواری در آحاد مردم
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان