ورود چهارشنبه ، 1 اردیبهشت ، 1400
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 3017   |  دفعات بازدید : 32   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دالوند عنوان کرد؛ بسیج دانشجویی در دوران پساکرونا چه رسالتی دارد؟

28 بهمن, 1399

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون تأکید کرد: بسیج دانشجویی در دوران پساکرونا، فعالیت‌های فرهنگی را در دانشگاه با برنامه‌های متنوع‌ برای جذب حداکثری دانشجویان آغاز خواهد کرد.

 دالوند عنوان کرد؛ بسیج دانشجویی در دوران پساکرونا چه رسالتی دارد؟

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، محمدرضا دالوند در نشست رؤسا و معاونان دانشگاه‌های کازرون که در دانشگاه سلمان فارسی این شهرستان برگزار شد با قدردانی از حضور مسئولان بسیج دانشجویی استان فارس و برگزارکنندگان این نشست گفت: بسیج دانشجویی یکی از فعال‌ترین تشکل‌هاست که در تمام برنامه‌های فرهنگی دانشگاه‌ها نقش مهمی را ایفا می‌کند.

وی اضافه کرد: امور فرهنگی صرفاً با نوشتار و استفاده از پرچم ممکن نمی‌شود؛ بلکه با حرکت استراتژیک و بهره‌گیری از تحلیل swot به‌عنوان ابزاری کارآمد برای شناسایی شرایط محیطی و توانایی درونی سازمان محقق می‌شود که بسیج در این زمینه می‌تواند مهارت و توانایی خود را نشان دهد و دانشجویان را در عرصه‌های مختلف اجرایی، فرهنگی، انتقادی مشارکت دهد. 

بسیج دانشجویی نهاد آینده‌ساز در تقویت الگوی زندگی اسلامی و ایرانی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با اشاره به مشارکت بسیج دانشجویی در دوران کرونا بیان کرد: این نهاد توانمند در دوران کرونا همکاری‌های مهم و قابل ملاحظه‌ای را در سطح کشور با سایر دستگاه‌ها از خود نشان داده و امیدواریم که بسیج دانشجویی در دوران پساکرونا، فعالیت‌های فرهنگی را در دانشگاه با برنامه‌های متنوع‌ برای جذب حداکثری دانشجویان آغاز کند.

دالوند از بسیج دانشجویی به‌عنوان نهاد آینده‌ساز و مؤثر در حفظ و تقویت الگوی زندگی اسلامی ایرانی و پرورش مدیران کشور یاد کرد و افزود: بسیاری از مدیران، تربیت‌یافته این تشکل بزرگ فرهنگی هستند که به کشور و ملت بزرگ ایران در عرصه‌های مختلف خدمت می‌کنند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس نیز گفت: متأسفانه در دوران کرونا به‌دلیل انقطاع زمانی، چالش فاصله بین حضور دانشجویان به‌وجود آمد و بسیج دانشجویی با حمایت دانشگاه‌ها، برای رفع این مشکل آمادگی کامل دارد.

سعید یوسفی مطرح کرد: بسیج دانشجویی در دوران پساکرونا به‌وسیله مناسبات اجتماعی و فرهنگی و با اجرای برنامه‌های مدون و متنوع به‌منظور ایجاد شور و نشاط بین جامعه علمی و همسویی با اهداف بسیج تلاش خواهد کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

گروه : عمومی  |  
 دالوند عنوان کرد؛ بسیج دانشجویی در دوران پساکرونا چه رسالتی دارد؟
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

دی ان ان