ورود پنجشنبه ، 31 مرداد ، 1398
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 73   |  دفعات بازدید : 2382   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

خجسته در نشست هم‌اندیشی نمایندگان تشکل‌های اسلامی سیاسی: /فضای دانشگاه آزاد اسلامی در چارچوب قوانین برای نامزدهای ریاست‌جمهوری باز است

07 ارديبهشت, 1392
 خجسته در نشست هم‌اندیشی نمایندگان تشکل‌های اسلامی سیاسی: /فضای دانشگاه آزاد اسلامی در چارچوب قوانین برای نامزدهای ریاست‌جمهوری باز است

 

خبرگزاری آنا: معاون اداری و مالی دانشگاه آزاداسلامی تاکید کرد: فضای این دانشگاه در چارچوب و قالب قوانین، مقررات و ضوابط بر روی نامزدهای تایید شده انتخابات ریاست جمهوری یازدهم باز است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از تنکابن، محمد خجسته معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی، صبح امروز در چهارمین نشست هم‌اندیشی نمایندگان تشکل‌های اسلامی سیاسی اساتید و دانشجویی واحدهای دانشگاه‌ آزاداسلامی سراسر کشور  که در واحد تنکابن برگزار شد، از آمادگی فضای دانشگاه برای نامزدهای ریاست‌جمهوری دوره  یازدهم که به تایید شورای نگهبان رسیده‌اند، خبر داد و گفت: فضای دانشگاه آزاداسلامی در چارچوب قوانین و ضوابط بر روی نامزدها باز است.

خجسته با بیان اینکه تشکل‌های اساتید و دانشجویی وظیفه اصلی انتخابات را در دانشگاه‌ها بر عهده دارند، اظهار داشت: دانشگاه‌ها و به ویژه تشکل‌ها باید تمام توان خود را در این زمینه به کار گیرند و با آگاهی‌بخشی به دانشجویان و مردم حضور حداکثری آنها در انتخابات را فراهم کنند.

وی با تاکید بر انتخاب فرد اصلح و حضور حداکثری در انتخابات گفت: در حماسه سیاسی امسال باید ضمن حضور پرشور در انتخابات خود را برای بعد از انتخابات هم آماده کنیم.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاداسلامی با اشاره به نام‌گذاری امسال به عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در ملت ایران ظرفیتی را دیده اند که امسال را به این نام مطرح کردند.

وی افزود: حماسه نکته‌ای ورای جهاد بوده و حماسه یعنی حرکتی که قبلا اتفاق نیفتاده است، حماسه‌هایی مانند عاشورا، 22 بهمن، هشت سال دفاع مقدس،حماسه 9 دی و ... که در این بین حماسه عاشورا یک استثا است.

خجسته به سوره صف در قرآن اشاره کرد و گفت: همه باید همچون بنیان‌های آهنین در یک صف بایستیم و حماسه ایجاد کنیم و باید در حماسه، غیرممکن را ممکن کنیم و در حماسه سیاسی دشمن را شکست دهیم چرا که اوج شکست دشمن در حضور حداکثری ما در انتخابات است.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاداسلامی در ادامه به اهمیت فرهنگ در دانشگاه و تاکید و نگاه ویژه رئیس دانشگاه آزاداسلامی به این موضوع اشاره کرد و افزود: اگر در مسائل فرهنگی به دنبال الگو هستیم، فاطمه زهرا(س) بهترین اسوه و الگو برای ماست که در جبروت تجلی دارد و در عالم عادی هبوط می‌کند.

این مقام مسئول تاکید کرد: در مسائل فرهنگی باید به دنبال الگوهایی باشیم که یک انسان کامل قرآنی است و ویژگی های یک انسان کامل تسلط به علم، عمل صالح و ایمان است که با استفاده از این ویژگی‌ها به دنبال انجام وظایف اصلی دانشگاه که تولید علم، انتقال علم و مباحث فرهنگی بوده هستیم.

وی با بیان اینکه فرهنگ به جز قرآن، عترت، اندیشه های امام راحل و منویات رهبر انقلاب نیست، اظهار داشت: بدون ولایت تقوا معنا ندارد، جایگاه ولی‌فقیه هم در دل ماست و هم در مقررات و قوانین جایگاه خود را پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار آنا، چهارمین نشست هم‌اندیشی نمایندگان تشکل‌های اسلامی سیاسی اساتید و دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور امروز در واحد تنکابن در منطقه 3 دانشگاه با حضور صمد مون‌بالله معاون فرهنگی، محمد خجسته معاون اداری و مالی، حجت‌الاسلام رستمی مدیرکل نظارت و ارزشیابی فرهنگی معاونت فرهنگی، مجتبی اکبری دبیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی، هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن، نیکفرجام رئیس شورای شهر تنکابن، تقی پزشکی رئیس شورای شهرستان تنکابن ،روسا و مسئولان ادارات و ارگان‌های تنکابن، نمایندگان تشکل‌های اسلامی سیاسی اساتید و دانشجویی سراسر کشور، روسای واحدهای دانشگاهی و صالحی دبیر منطقه 3 دانشگاه و جمعی از مدیران دانشگاهی برگزار شد.

گروه : عمومی  |  
 خجسته در نشست هم‌اندیشی نمایندگان تشکل‌های اسلامی سیاسی: /فضای دانشگاه آزاد اسلامی در چارچوب قوانین برای نامزدهای ریاست‌جمهوری باز است
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت